Web Tasarim ve Otomasyon |  ARAM

Yüzüncü Yıl - Bahçelievler mh. 224.sk No: 13/6 - Muratpaşa / ANTALYA

Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:30

Web Tasarım

Ziyaretinize gelen biri için işyerinizin fiziki özellikleri ne kadar önemliyse, size sanal mecradan ulaşan kişiler için de kurumsal internet siteniz o kadar önemlidir. 

İş ortaklarınız, müşterileriniz ya da faaliyetinizle ilgili bir hizmet almak isteyen biri sizin hakkınızdaki ilk izlenimini kurumsal internet siteniz aracılığıyla edinir. Kurumsal internet site tasarımları, logoya bağlı olarak fontlar, yazı tipleri, renkler ile bir ahenk oluşturularak hazırlanır. Bu site üzerinden onlarca kişiye daha ulaşabilir ve işinizi büyütebilirsiniz. 

Bir internet sitesi için kullanıcı arayüzü kadar yazılım da önemlidir. 

Yönetim panelinde tuttuğunuz bilgiler, müşteri bilgileri, yönetici bilgileri ve birçok dosya hayati önem taşır. Sunucunuzdaki en ufak açık sizi yıllarca geriye götürebilir.

Şirketimiz, bünyesinde yapmakta olduğu yazılımlarda sunucu güvenliğini en üst düzeyde tutar. Ayrıca sunucu şirketlerinden ortalama yıllık 250.00 TL karşılığında satın alacağınız sunucu paketlerini size ücretsiz sağlar.

Bize buradan ulaşarak yapmış sektörünüzle ilgili olarak yapmış olduğumuz benzer projelere ulaşabilir, demolarımızı görmek isteyebilir veya özel demo hazırlatabilirsiniz. 

İletişim

Sormak istedikleriniz mi var ?

Web Tasarim ve Otomasyon |  ARAM

ARAM YAZILIM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ.

info@aramyazilim.com
0 (552) 922 39 61