Web Tasarim ve Otomasyon |  ARAM

Yüzüncü Yıl - Bahçelievler mh. 224.sk No: 13/6 - Muratpaşa / ANTALYA

Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:30

Sosyal Medya Yönetimi

Özellikle internet üzerinden satış yapan firmalar için sosyal medya vazgeçilemez bir platformdur. 

Bir internet sitesinin SEO çalışmalarında sosyal medya trafiği de oldukça önemlidir. İnternet sitenizden satış yapabildiğiniz gibi isterseniz yalnızca sosyal medya üzerinden de satış yapabilirsiniz.

Sosyal medyada satış yapmak belli başlı unsurlara bağlıdır. Bunlardan biri kullandığınız grafikler ve görsellerdir. Görselleriniz ne kadar ilgi çekici olursa insanların profilinzde geçirdiği zaman o kadar uzun olacaktır. Ayrıca bu durum satışlarınızı da doğrudan etkileyecektir. Profesyonellerce ve belli uygulamalarla hazırlanan afiş ve tasarımlar her zaman daha fazla ilgi görecektir.

Ayrıca takipçi ve beğeni sayılarınız da çok dikkat edilmeyen ancak çok önemli olan bir detaydır. İnsanların %80'i sosyal medyadan alışveriş yapmadan önce o profilin takipçi ve beğeni sayılarına göz atar. Bu güven açısından büyük önem arz eder. Zira takipçi ve beğeni sayıları düşük profiller dolandırıcılık korkusuyla çabucak terkedilir.

Şirketimiz sosyal medya yönetimi kapsamında firmanızın tüm görsellerini hazırlayabilir, sosyal medya reklamlarını yayınlayabilir, düzenli içerik paylaşımları yapabilir. 

Ayrıca zaman zaman güven tazelemek açısından takipçi veya beğeni hizmeti satın almak isteyen kişiler bize buradan ulaşarak taleplerini belirtebilirler. Takipçi ve beğeni satışları anlık olarak başlar ve 1-6 saat içerisinde tamamlanmış olur.

İletişim

Sormak istedikleriniz mi var ?

Web Tasarim ve Otomasyon |  ARAM

ARAM YAZILIM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ.

info@aramyazilim.com
0 (552) 922 39 61