Web Tasarim ve Otomasyon |  ARAM

Yüzüncü Yıl - Bahçelievler mh. 224.sk No: 13/6 - Muratpaşa / ANTALYA

Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:30

Reklam & Pazarlama

Resmi veriler ve istatistiklere göre Türkiye'de insanlar ortalama günde 7.5 saatini internette geçiriyor.  Yine aynı istatistiklere göre 2018 yılında 59.9 Milyar TL olan e-Ticaret hacmi, bir önceki yıla göre %40'tan %53'e yükseldi. 

2020 verilerinde de  rekor oranda  büyüme bekleniyor. Karantina döneminde evde oturan milyonlarca insan akşam yemeği dahil olmak üzere tüm alışverişini internet kanallarından kredi kartıyla gerçekleştirdi.

Bu durum, internet reklamlarının önemini daha da ön plana çıkararak rakipleriniz arasında daha erişilebilir olmanıza yol açıyor. 

E-Ticaret sektöründe reklamların önemini en yüksek oranda ortaya koyan madde ise Hedef Kitle Analizi.

Yeni nesil reklamcılık anlayışında, reklamlar ürünle ilgilenen kişilere gösterilip, satıcının müşteri kitlesine daha kolay ulaşmasını sağlıyor. Arama motorlarının algoritmaları, kişilerin internet alışkanlıklarını hafıza kaydediyor ve o kişi internette gezindiği süre boyunca belli ürünler hakkında reklam gösterimi yapıyor. Bu durum satıcının müşteriye ulaşma şansını daha yükseğe taşırken, reklam verimliliğini de olabilecek en üst düzeye taşıyor.

Bir diğer önemli etken ise İstatistik ve Raporlamalar.

İstatistik ve Raporlama teknikleri ile, hangi reklamın ne kadar ilgi gördüğünü, hangi reklam sayesinde ne kadar satış yaptığınızı ve bu gibi istatistiklere çok kolay erişim sağlayabilirsiniz. Fiziki ticaret ortamında olmayan imkanlarınızın bir çoğu e-Ticaret ile elinizin altında olur.

Şirketimiz; sizinle anlaşarak, tüm reklam yayınlama ve pazarlama stratejilerini yüklenir, algoritmalara göre profesyonelce tasarlar ve yayınlar. Reklamlardan alabileceğiniz maximum verimi size taahhüt eder. 

Siz de reklam ve pazarlama faaliyetlerimizden yararlanmak için bize buradan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Sormak istedikleriniz mi var ?

Web Tasarim ve Otomasyon |  ARAM

ARAM YAZILIM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ.

info@aramyazilim.com
0 (552) 922 39 61