Web Tasarim ve Otomasyon |  ARAM

Yüzüncü Yıl - Bahçelievler mh. 224.sk No: 13/6 - Muratpaşa / ANTALYA

Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:30

SEO Çalışmaları

Reklamların en etkili unsurlarından birisi SEO çalışmasıdır. SEO'nun açılımı Search Engine Optimization olup Türkçe'ye Arama Motoru Optimizasyonu olarak çevrilmiştir. 

Sürekli reklam vererek erişilebilirliğinizi arttırarak daha çok ziyaretçi alabilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz. Ancak bunu ücretsiz ve kalıcı sağlamanın da bir yolu var; SEO.

Sitenizin SEO çalışması ne kadar iyiyse, arama motorlarının algoritmaları sizi o kadar üst sırada tutar. Arama motorlarının öncelik verdiği en önemli etken kullanıcının güvenliği ve istediğine kolayca ulaşmasıdır. 

SEO'ya örnek olarak sitenizde paylaştığınız fotoğraflar verilebilir. En basitinden; bilindiği üzere Google robotları fotoğrafları okuyamaz. Ancak her fotoğrafın bir alt etiketi bulunur. Robotlar, fotoğrafları alt etiketlerinden tanır. Son kullanıcı fotoğrafların alt etiketlerini görmez, yalnızca fotoğrafları görür. Ancak robotlar kullanıcıya aradığı görseli gösterirken alt etiketlerden yararlanır. Nitekim Google Görseller uygulaması bu sayede aranılan görsellere ulaşır. Sonuç olarak, alt etiketleri en özenli ve en düzenli olarak seçilen görseller; Google tarafından kullanıcıya en önce gösterilen görsellerdir.

SEO çalışmasının onlarca kriteri vardır. Reklamlarla geçici olarak üste çıkabilirsiniz ancak kalıcılığınızı SEO çalışmaları sağlar. 

Şirketimiz bünyesinde özel olarak İç SEO ve Dış SEO çalışmaları yaparak sizi ön plana çıkartır. Web siteniz tüm arama motorlarına optimize edilerek ziyaretçiye hazır hâle getirilir.

SEO paketlerimiz hakkında detaylı bilgiye erişmek için bize buradan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Sormak istedikleriniz mi var ?

Web Tasarim ve Otomasyon |  ARAM

ARAM YAZILIM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ.

info@aramyazilim.com
0 (552) 922 39 61