Web Tasarim ve Otomasyon |  ARAM

Yüzüncü Yıl - Bahçelievler mh. 224.sk No: 13/6 - Muratpaşa / ANTALYA

Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:30

Kurumsal kimlik tasarımında iade şartlarınız nedir?

Kurumsal kimlikler; kişiye ve markaya özgün olduğu için tasarım müşteriye sunulduğu andan itibaren iade hakkı ortadan kalkar. Ancak müşterinin revizyon hakkı saklıdır. Dileyen müşterilerimiz 3 adet revizyon hakkını kullanarak tasarımda değişiklik isteyebilir.

Web site ve yazılımlarında iade şartlarınız nedir?

Web site tasarım ve yazılımları da genel olarak kurumsal kimlik tasarımının iade şartlarına tabiidir. Kişiye özgü olarak kodlanan yazılımlar iade edilemez ancak revize edilebilir.

Yaptığınız işi beğeneceğimizin bir garantisi var mı?

Sosyal medya takipçi/beğeni satışlarından ayrı olarak; tüm yazılım ve tasarımlarımız onay aşamasından önce demo olarak müşteriye sunulur. Müşteri beğenmediği takdirde revize hakkını kullanabilir, beğendiği şekilde kullanıcıya sunulur. Özetle, kullanıcı ürünü satın almadan önce mutlaka önizleme aşamasına dahil edilir.

Kurumsal kimliğe neden ihtiyacım olsun ki?

Firmanın en önemli pazar payını markası oluşturur. Bir markayı da ayakta tutan en önemli etken logodur. Yazı fontları, renkler ve tasarıma bağlı her şey müşteri aksini talep etmediği sürece logoya bağlı olarak ilerler. Bu, sizin şirketinizin fiziki görünümünü oluşturur. Tüm bunlar ufak detaylar gibi görünse de müşterinin ilk izlenimini oluşturarak sağlam bir iş ilişkisinin temel taşlarını oluşturur.

Ne tür otomasyonlar ve yazılımlar üretiyorsunuz?

Şirketimiz; ERP ve CRM otomasyonlarına yönelik proje üretir. Tüm personel, stok, gelir-gider, cari hesap kontrolleri gibi detayları tek bir yönetim panelinden kolaylıkla düzenleyebilir ve her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal medya takipçi satışınızın garantisi var mı?

Bu alanda garanti veren her kimse büyük bir risk alır. Takipçileri kendimiz sağlamak yerine, farklı bir servisten satın alıp hizmetinize sunmaktayız. Takipçi sayısında hiçbir zaman düşüş olmayacağının garantisi verilemez ancak sağlayıcı farkından dolayı daha az düşüş yaşanması olası olan hizmetler ayrıca belirtilebilir. Bu tarz hizmetler son kullanıcıya farklı fiyatlarda sunulabilir.

Ekibiniz kaç kişiden oluşuyor?

Antalya - Yüzüncü Yıl Caddesi'nde bulunan ofisimizde toplam beş ekip arkadaşımızla tüm dijital hizmetlere yanıt vermekteyiz.

Yazılım ve tasarımlar için teslim sitemiz kaç gün?

Müşterinin isteğine bağlı olarak süre değişkenlik gösterebilir, ancak tek kişi orta ölçekli bir projeyi bir hafta gibi kısa bir sürede çıkartabiliyor. Her ihtimale karşı yasal sözleşmelerimizde iş teslimi en fazla 15 gün olarak belirtiliyor.

Aklımda bir proje var ancak hizmetlerimizde buna benzer bir yönelim göremedim?

Bu gibi durumlarda iletişim formundan bize ulaşarak projenizi betimleyebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yazılım için hangi programlama dillerini kullanıyorsunuz?

Ağırlıklı olarak JavaScript ve PHP yazılım dillerini kullanıyoruz ancak isteğe bağlı olarak ekip arkadaşlarımız ASP.net üzerinde proje geliştirebiliyor.

Şirketim için yaptırdığım otomasyona her yerden ulaşabilir miyim?

Otomasyonlarımız web tabanlı olduğu için internete bağlanabildiğiniz her yerden otomasyonunuzun yönetim paneline ulaşabilirsiniz.

SEO hizmetiniz için garanti veriyor musunuz?

Süreye bağlı olarak uzun vadede ortalama yükselmeniz için garanti veriyoruz.

Sormak istedikleriniz mi var ?

Web Tasarim ve Otomasyon |  ARAM

ARAM YAZILIM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ.

info@aramyazilim.com
0 (552) 922 39 61