Web Tasarim ve Otomasyon |  ARAM

Yüzüncü Yıl - Bahçelievler mh. 224.sk No: 13/6 - Muratpaşa / ANTALYA

Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:30

Ticari Otomasyonlar

Ticari otomasyon denildiğinde akla ilk gelen uygulamalar genelde ERP ve CRM uygulamalarıdır.

ERP'nin açılımı Enterprise Resource Planning'dir ve Türkçe'ye  Kurumsal Kaynak Planlaması olarak çevrilmiştir. Adından anlaşılacağı üzere, işletmenizin tüm finansal kaynaklarını bu yazılımlarla dijital ortamda tutabilir ve her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

ERP uygulamalarında stok takip, cari hesap takipleri, maaş takipleri, tedarik zinciri gibi unsurları takip edebilirsiniz. Bu sistemin en büyük avantajı hata oranını yapay zeka uygulamalarıyla minimuma indirerek kolay erişim sağlamanızdır. Kimi zaman hayat kurtarıcı olabilir. Bir akşam yemeği sırasında gün içerisinde unuttuğunuz bir eylemi hemen bilgisayarınızı açarak kontrol altında tutabilirsiniz. Şirketimizde yazılan uygulamalar genelde web tabanlı olduğu için internet erişiminiz olan her yerden sisteminize ulaşmanız mümkündür.

CRM uygulamaları ise daha çok İnsan Kaynakları ve Müşteri İlişkileri Yönetimi için tercih edilir. Size özel hazırlanan panellerle müşterileriniz size internet üzerinden sipariş verebilir, siparişin durumunu sorgulayabilir, kargo durumu hakkında bilgi alabilir, hatta size ödeme dahi yapabilir. CRM uygulamaları belli bir kalıpta olduğu gibi isteğe özel olarak da kodlanabilir. İstenilen ekstra modüller varsa eklenmesi talep edilebilir. 

Tüm CRM ve ERP uygulamalarımızda güvenlik ve kolaylık ön plandadır. Ayrıca bu uygulamalara personelleriniz de istediği takdirde erişebilir. Kişiye özel kullanıcılar oluşturulabilir, yetkileri sınırlandırılabilir ve bu şekilde kolay görev paylaşımları yapabilirsiniz.

Otomasyonlar hakkında daha detaylı bilgiyi buradan bir destek talebi oluşturarak temin edebilirsiniz.

İletişim

Sormak istedikleriniz mi var ?

Web Tasarim ve Otomasyon |  ARAM

ARAM YAZILIM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ.

info@aramyazilim.com
0 (552) 922 39 61